Archiwum wpisów – Wrzesień 2014

Tour de Rybnik za nami!

Nasza poradnia sponsorowała nagrody w tegorocznym Tour de Rybnik, w kategorii Najlepszy Rybniczanin. Pierwszą nagrodę - przygotowanie programu żywieniowego - otrzymał zwycięzca tej konkurencji pan Paweł Przeliorz. Serdecznie gratulujemy uczestnikom i dziękujemy organizatorom FizjoSport i panu Robertowi Słupikowiza zaproszenie.

Prelekcja dla pływaków w Klubie Górnik Radlin

W dniu 23.09.2014 przeprowadzimy prelekcję z zakresu żywienia przeznaczoną dla pływaków Klubu Sportowego Górnik Radlin. Podczas tegorocznego spotkania zostaną omówione zasady ogólne żywienia pływaków w zależności od treningu i w okresie przygotowania do zawodów. Prelekcja odbędzie się w Zespole Szkół Sportowych w Radlinie dzięki uprzejmości pani trener - Iwony Serwotki".

Darmowe konsultacje z okazji urodzin naszej poradni!

Nasza poradnia obchodzi urodziny, w związku z czym organizujemy dzień Darmowych Konsultacji. W środę 01.10.2014 w gabinecie przy ul. M.C.Skłodowskiej 7 w godz. 10:00-18:00 odbędą się bezpłatne konsultacje dietetyczne. Każdy pacjent otrzyma wydruk z analizą masy i składu ciała, krótkie porady dietetyczne oraz 10% zniżkę na przygotowanie programu dietetycznego wraz miesięczną terapią. Zainteresowane osoby ...

Brak wtyczki Flash. Pobierz najnowszą wersję Adobe Flash Player:
Zdobądź Adobe Flash Player

Dzień Fitnesu w Wodzisławiu Śląskim

Nasza poradnia brała udział w Dniu Fitnes w Wodzisławiu Śląskim, gdzie przeprowadziliśmy wykład z tematyki żywienia w sporcie. Jest już dostępna relacja z tego wydarzenia.

Zajęcia na temat zdrowego żywienia

W dniu 07.09.2014 od godziny 16:00 w Kamieniu dietetyk naszej poradni przeprowadzi zajęcia z grupą dzieci i dorosłych na temat zdrowego żywienia. Akcja ta odbędzie się podczas tegorocznych Dożynek organizowanych przez Radę dzielnicy Kamień. Serdecznie zapraszamy!

Dobry Dietetyk wspiera tegoroczny Tour de Rybnik

Poradnia Dobry Dietetyk w Rybniku wspiera tegoroczny wyścig kolarski Tour de Rybnik. W tym roku poradnia będzie sponsorować nagrody w kategorii "Najlepszy Rybniczanin" - Jest to ukłon w stronę rybnickich kolarzy, których przybywa z roku na rok. Więcej informacji na http://www.tourderybnik.pl/

Back