Opinie pacjentów

Pani Agnieszka jest wysokiej klasy specjalistą, dysponuje niesamowitą wiedzą z zakresu wielu dziedzin, bardzo mi pomogła za co jestem bardzo wdzięczna. Aktualnie mieszkam za granicą i śmiało mogę stwierdzić, że Pani Agnieszka marnuje się w tym Rybniku!! Gorąco polecam!!

Iwona

- 30kg? Pani Izabeli się udało!

  • Kobieta
  • 22 września, 2016

Zaczęłam z wagą 98.8 kg w kwietniu bieżącego roku. Postanowiłam, że sama zmienię jedzenie. Ustaliłam sobie regularne godziny posiłków, zaczęłam trochę ćwiczyć. Waga spadła do 94 kg. Radziłam sobie bardzo dobrze ale chciałam zasięgnąć porady specjalisty, dlatego udałam się do dietetyka, Pani Agnieszki Gdańskiej.

Jestem bardzo szczęśliwa

Pani Agnieszka była pod ogromnym wrażeniem mojej motywacji (sama nie wiem skąd wzięłam w sobie taką siłę).. i powiedziała, że wierzy że uda mi się osiągnąć cel. Pani Agnieszka ułożyła mi dietę na miesiąc, z której byłam bardzo zadowolona. Kilogramy leciały w dół. Na pierwszej wizycie kontrolnej po 6 tygodniach stosowania diety było już 8 kg mniej. Oczywiście popełniam małe grzeszki pod postacią ciasta lub czekolady ale przecież nie na tym życie polega żeby wszystkiego sobie odmawiać. Do tej pory schudłam -28kg . Jestem bardzo szczęśliwa! Do mojego ostatecznego celu brakuje jeszcze 10kg, ale wiem że dzięki mojej wytrwałości to osiągnę. Tak wyglądam i jestem mega zadowolona i dumna z siebie ze daję radę . Czasem sama zastanawiam się skąd mam tyle siły tyle silnej woli w sobie.. jestem bardzo szczęśliwa. Dziękuję Pani Agnieszce za wszystko, kolejny raz zgłoszę się jak osiągnę cel!

Wypowiedź dietetyka prowadzącego, Pani Agnieszki Gdańskiej z Poradni Dobry Dietetyk w Rybniku

Pierwsze spotkanie i rozmowę z Panią Izabelą wspominam bardzo pozytywnie. To bardzo optymistyczna i wesoła osoba, z którą od razu udało się nawiązać kontakt. Najbardziej spodobało mi się nastawienie Pani Izy i jej zdroworozsądkowe podejście do spraw żywienia. Wierzyłam, że ,,się uda” i bardzo się cieszę, że się nie pomyliłam. Pani Iza od samego początku wykazywała chęć do działania i zmiany nawyków żywieniowych. Ucieszyło mnie, że zaproponowany jadłospis jej smakował i nie sprawiał trudności w przygotowaniu.. ale jak mówią „dla chcącego nic trudnego”. Wszystkie zalecenia potraktowała poważnie dzięki temu jej nowe ,,ja” wygląda fantastycznie, naprawdę bardzo bym chciała, żeby wszyscy pacjenci mieli tak pozytywne nastawienie, siłę i wiarę w swoje możliwości. Gratuluję i trzymam kciuki za dalsze efekty!

- 30kg? Pani Izabeli się udało!